Společenské akce

Vyhledávání

Aktuální informace

Změna velikosti písma

Sledujte nás

III.Olympijské hry v Domově pro seniory Hvízdal

2015

Dne 28.května 2015 jsme s našimi klienty byli pozváni na III.Olympijské hry domovů pro seniory. Tentokráte byl hostitelským domovem Domov pro seniory Hvízdal a troufám si říct, že velmi dobrým hostitelem.

Už při příjezdu nás vítala sama paní ředitelka a sociální pracovnice z domova. Byla nám přidělená velmi příjemná a ochotná pracovnice paní Vlasta, která náš domov jako kapitánka týmu dostala na starost. Nesmím opomenout na náš tým, kde byla paní Jaruška Kozojedová, paní Milena Klabouchová a pan Jaroslav Jelínek. Nejprve nás čekalo bohaté občerstvení v podobě zeleniny, ovoce, zelňáků, koláčků a nechyběla ani kávička, pivo a jiné pití. Náš tým se samozřejmě občerstvil jen velice málo, aby měl dostatek sil na disciplíny, které nás čekaly.

Soutěžilo se v několika nelehkých disciplínách – rondo, ruské kuželky, puzzle, rybolov, házení na terč a pétanque. Všechny disciplíny se nám dařilo plnit ve velice rychlém tempu, je pravda, že nejvíce nám asi daly zabrat dvě disciplíny a to rondo a puzzle. Poté jsme si opět šli sednout a čekali, až všechny ostatní týmy dosoutěží.

Následovalo sčítání bodů, takže byl čas na další občerstvení ve formě kuřecích řízečků a sladkého tiramisu.

Nakonec bylo vyhlášení výsledků a my s velkým překvapením zjistili, že jsme se umístili na vynikajícím 1.místě. Všichni jsme z toho měli neskutečnou radost a těšíme se společně na další Olympijské hry domovů pro senioryZpět na společenské akce

Naši partneři